Get Adobe Flash player

7.e

Osztályfőnök: Németi Zoltán

BÁTORI ANGELIKA ÉVA
BIHARI VIKTÓRIA
FERENCZI TIBOR JÁNOS
GÁL BENJAMIN
HANZÉROS ANIKÓ
KEREKES ZOLTÁN
KOVÁCS GERGELY
KOVÁCS KRISTÓF GYÖRGY
KOVÁCS MÁTÉ
LAJTOS PATRIK
MAKAI ATTILA TAMÁS
MOLNÁR BENEDEK
MOLNÁR DÁNIEL
NAGY VALÉRIA
NAGY ZALÁN BENCE
NEMES PÉTER
PÁL TAMÁS
PAPP ANNA ÁGNES
PÁVAI VIKTOR BELIÁN
POSZTÓS MÁTÉ BALÁZS
REMÉNYI JÓZSEF VIKTOR
SÁNDOR JÁNOS GERGŐ
SZABÓ VIKTÓRIA EMESE
SZAKÁCS IZABELLA KINGA
SZATMÁRI ÁKOS ISTVÁN
SZILÁGYI JÓZSEF
SZKUPI RÉKA
VINCZE VIVIEN
ZAGYVA LUCA
ZOKOLICZA ENIKŐ

8.e

Osztályfőnök: Bodó Irén

Békési Eszter Dóra
Csendes Lili
Danka Ferenc
Dede Zsolt
Ferenczi Ágnes
Földesi Dávid László
Gém Viktória
Györgyi Zalán Zoltán
Jónás Endre
Kígyós Karina
Kígyós Kira
Kis Károly Árpád
Kovács Boglárka
Kölcsei Viktória
Kurucz Gréta
Lockár Miklós
Nagy Kristóf
Nagy Levente
Papp Zoltán Levente
Pósa Levente
Silye Csaba
Szabó Árpád
Szabó László
Szász Nikolett Mónika
Tóth Benedek Tibor
Vágó András
Vágó Dóra Márta
Végh Katalin

9.ny

Osztályfőnök: Borbás László

ALMÁSI BRIGITTA
BALOGH LÁSZLÓ
CSABA RENÁTA LAURA
FÖDŐ ISTVÁN PÉTER
GYŐRI JÁNOS
HOLÁCSIK DÓRA
KÁLMÁN ANITA
KECSKEMÉTI PÉTER
KRASZNAI DALMA
MAJOROS GORDON
MARIAN BALÁZS
MATYASOVSZKI SZABOLCS
NAGY KRISZTINA
NAGY LEVENTE PÉTER
ŐRI LORETTA
PINCZÉS ZSANETT ANDREA
RÁCZ ARNOLD
SALLAI PATRÍCIA
SZABÓ ADÉL
SZABÓ PETRONELLA
SZARVAS ZSOLT
SZEREPI ANETT
VARGA NÓRA
VENCSELLEI PATRIK
VINCZE KAMILLA

9.a

Osztályfőnök: Farkas János

BALOGH MERCÉDESZ
BARTAL ZSUZSA PETRA
BÉKÉSI ERIK
BÉKÉSI LAJOS NORBERT
BORBÉLY MÁTÉ
BORUZS JÁNOS
CUNAJ PATRIOT
CZIBERE LILLA
CSIRKÉS DÁNIEL
DEDE TÍMEA SZILVIA
DORCSIN ZSOLT
DÓRÓ ANNA KRISZTINA
FORGÓ ANIKÓ
FORGÓ ERIKA
FÜSTÖS DÓRA
GERE NIKOLETT
HAJDÚ BENCE
HARANGI JUDIT SZERÉNA
HOSSZÚ KRISZTIÁN
JAKAB REBEKA
JUHÁSZ BOGLÁRKA
KÁLLAI VIKTÓRIA ÁGOTA
KARSA BORBÁLA
KISS NIKOLETTA
KOROKNAI PÉTER MÁRK
MÁTÉ CSABA
MÉSZÁROS ROLAND
NAGY ATTILA
PATKÓS VIKTÓRIA
PETŐ EDIT
SIMON BOGLÁRKA CINTIA
SZŰCS NOÉMI
TAMÁS VIKTOR

9.b

Osztályfőnök: Varga Attila

BALOGH BALÁZS
BENCSIK DORINA MÁRIA
BODNÁR SÁNDOR
CZIRBUSZ BENCE
CSORVÁSI NÓRA
DANCS JÓZSEF DÁNIEL
GYÖNYÖRÜ PETRA
HORVÁT SÁNDOR
HORVÁTH ANGELIKA KATALIN
HORVÁT ZOLTÁN
KASZÁS KITTI
KARIKA HAJNALKA
KIRÁLY JÁNOS
KISS ZSÓFIA
KOVÁCS EDINA
KOVÁCS MÁTÉ
KURUCZ HENRIETTA
LOVAS ISTVÁN ERIK
LŐRINCZI TÍMEA
MARIK ANDRÁS
NAGY GABRIELLA GRÉTA
NAGY KRISZTIÁN
ÖRVENDI BALÁZS
PÁL BALÁZS
PAPP LEVENTE
SÓVÁGÓ ISTVÁN DÁNIEL
SZABÓ ÁRON GYULA
SZATMÁRI DORINA
SZILÁGYI EDINA
SZOBOSZLAI LAURA
TÓTH TAMÁS
TÓTH VIVIEN
UNGAI LILI
VINCZE KRISTÓF
ZUZMAN DÓRA

9.ny

Osztályfőnök: Deme Katalin

Bakonyi Vivien
Béke Panna Virág
Béres László Roland
Cseke Bence
Csirkés Loretta
Décsei Dóra
Farkas Dávid
Fekete Alexandra Rella
Hajzer Klaudia Dominika
Hüse Márkó
Joó Kinga
Juhász István Milán
Kancsár Evelin
Karika Nóra
Karika Orsolya Fruzsina
Kaszás János
Kiss Dániel
Kovács Dóra
Mészáros Bence István
Molnár Vivien
Muhi Balázs Attila
Nagy Patrik János
Oláh Péter
Papp Petra
Simon Edit
Simon Tamás
Szabó Sándor Ádám
Szathmári Panna

9.e

Osztályfőnök: Nádasdi Judit

Antal Laura Erika
Bódi Ádám István
Domonkos Kitti Bianka
Dömény Veronika
Kádár Kristóf
Katona Éva
Kerekes Rózsa
Kiss Péter
Kovács Márta Zsuzsa
Küzmös Csenge Inez
Mihály Tamara
Nagy Bálint
Nagy Éva
Németi Réka
Oros Orsolya Lídia
Pál Dóra
Peterman Tamás
Petrovics Péter
Rácz Kálmán Gergő
Rigó Árpád
Sek Annamária
Sek Veronika
Szabó Krisztián
Szoboszlai Kristóf Géza
Tóth Dorina Gréta
Tóth György
Tóth Kata Dalma
Uhrin Lili Emma
Zagyva Csenge

10.a

Osztályfőnök: Szakács Istvánné

Bajusz Roland
Bredóka Nikolett
Csecsődi Márk
Fekete Hunor
Horváth László
Kiss Virág
Mohácsi Ágota Szintia
Molnár Dániel
Nagy Dóra
Nagy Eszter
Nagy Gábor
Nagy Fruzsina
Nagy Imre Balázs
Pinczés János
Rácz Imre
Sánta Péter
Szabó Vivien
Szalka Krisztina
Szatmári Imre
Szondi Edit Julianna
Szőke Renáta Orsolya
Végh Balázs
Végh Emese

10.b

Osztályfőnök: Váradi Orsolya

Agárdi Boglárka
Barta Boglárka
Bonczás Antónia
Gidai Attila
Györekes Emese
Helecz Nikolett
Jurkinya Petra
Kálmán Alexandra
Károlyi Dóra
Kis-Simonka Vince
Kovács Dániel
Kovács Sándor
Majtényi Cintia
Mészáros Boglárka
Mészáros Dávid József
Mocsári Máté
Molnár Bence Dániel
Oláh Tünde
Pálfy Petra
Pető Viktória
Rásó Lea
Simon Mihály
Soós Enikő
Szabó Szabina
Szentpéteri Bianka
Szoboszlai Nóra
Szodrai Gergő Zoltán
Tiszai-Nagy Réka
Tőkés Diána
Zuzman Attila Péter

10.c

Osztályfőnök: Nagyné Kovács Angéla

Ádám Anett
Békési Nikolett
Bobik Réka
Czeglédi Anita
Csétei Barbara Lili
Deilinger Dóra
Fórián Evelin
Győrfi Péter
Havjár Dávid
Hosszú Tamara
Istók Fruzsina
Kádár Zsanett
Kancsár Alexa
Kiss Liliána
Magyar Balázs
Molnár Lea Éva
Nagy Patrik Alex
Pinczés Csaba Ákos
Rásó Nikolett
Rudi Vivien
Sipos Alexandra
Siteri Zoé Adrienn
Szabó Kitti
Szilágyi Ingrid
Szima Loretta Mirella
Varga Vanda


10.e
Osztályfőnök: Szandai Kázmérné

Bajusz Egon
Dörgő Máté
Erdei Zsanett
Gál Stefánia
Holácsik András
Káposztás Balázs
Keserű Alexandra
Kircsi Anna Xénia
Kiss Márton
Kovács Kitti Barbara
Lukács Kincső
Maczkó Eliza
Nagy Enikő
Nagy Zsolt Gusztáv
Nemes József
Oláh Kitti Andrea
Palczert Benedek János
Pál Patrik
Sándor Bianka
Sóvágó Gábor
Székely Réka
Szilágyi Kata
Szőke Réka
Tóth Ágnes
Tóth Máté Sándor
Vágó Dominik
Váradi Fanni
Vig Valentina

11.a

Osztályfőnök: Nemes József

Bodnár József Zoltán
Böszörményi Fanni
Csige Diána
Dobos Attila
Dózsa Gergő
Gulyás Bálint György
Hőzső Vince Olivér
Jónás Leila
Joó Balázs Ádám
Kiss Ferenc
Kiss Patrik
Kohári Ádám
Koscsák Tamás
Kovács Attila
Kovács Zoltán
Mérai Bernadett Éva
Nagy Márk Attila
Nagy Zsanett
Pallagi János
Pásti László
Sain Nikoletta
Somogyi Andrea Cintia
Somogyi János
Szabó Dorottya Evelin
Szabó Jusztina Beáta
Szőllősi Kristóf Péter
Tóth Sándor
Varga Tamás


11.b

Osztályfőnök: Tóth Györgyné

Árva Réka
Barkó Balázs Sándor
Bartha Erika
Dávid Dorottya
Elek Hajnalka
Fazekas Anikó Elizabet
Hermeczi Henrietta
Katona Tünde
Lakatos Vanessza
Lukács Ákos
Magyar Anna
Major Dóra
Matusz Judit Dóra
Mészáros Evelin
Nagy Anikó Andrea
Nagy Bence
Nagy Dávid Ivó
Nagy Zsanett
Pinczés Dóra Lívia
Rásó Lajos
Sebők Vivien Alexandra
Totyik Kincső
Turi Nikolett Viktória
Végh Anna

11.c

Osztályfőnök: Horog Anita

Antal Tímea
Asztalos Gergő
Béres Csenge Anna
Biró Dániel
Boross Gergő Levente
Czeglédi Stefánia Ildikó
Cseke Amanda
Dajka Melitta
Domokos Ágnes
Gere Kata
Hegedüs László
Jeges Dóra
Kis Bianka Lilla
Kiss Daniella Edit
Kiss Nikoletta
Kocsis Fanni Krisztina
Kovács Ágnes
Kovács Barbara
Nagy Franciska Judit
Némethy Fruzsina Enikő
Papp Zsuzsa
Piroska Petra
Schäpper Elias Márton
Somogyi Ágnes
Suba Tamás
Szécsi Dóra
Szilágyi  Ildikó
Takács Tamás
Tóth Lajos
Török Kitti (magánt.)
Tőzsér Ildikó


11.e
Osztályfőnök: Erdei Gyöngyi

Bikki Borbála Éva
Csirkés András
Dankó Diána Fanni
Dörgő Dávid István
Gulyás Csillag Virág
Hajagos Szabolcs
Herka Dominik
Jakab Jázmin
Jelenszky Ádám Zoltán
Katona Vanessza
Kiss Barabás Péter
Kovács Máté
Kovács Zsolt Ákos
Kozma Barbara
Kurucz Dávid
Molnár Natália
Molnár Vivien
Nagy Kitti
Nánási Kitti
Papp Zoltán
Peterman Zsaklin Julianna
Pető Zsolt
Pintér Péter
Radó Zsanett
Sándor Gréta Boglárka
Szabó Kristóf Gellért
Szatmári Judit Réka
Tóth Csenge Emese
Ványi Csenge Kata


12.a
Osztályfőnök: Ugrai Zoltán

Csendes Viktória Bettina
Dede János
Fehér Péter
Fézer Dániel
Háló Alexandra Katalin
Herczeg Bence
Kalmár Dorina
Kecskés István
Kiss Péter
Komlósi Lajos
Koroknai Benjámin
Nagy Sándor Máté
Németi László
Oláh Tamás Norbert
Palczert Imre Antal
Pécsi László
Pinczés Dávid
Sóvágó Zoltán Gábor
Szabó Róbert Richárd
Szalai Norbert
Szennay Patrik Csaba
Szoboszlai Dániel Péter
Takács Tímea
Török Kristóf
Vigh Nikolett Piroska


12.b
Osztályfőnök: Hüvelyes Lajosné

Barát Bernadett
Bartha Sándor Dániel
Bercsényi Barnabás
Dorcsin Zsanett
Erőss Lajos
Fazekas Anikó
Gyökeres Péter Tamás
Husi Krisztián Lajos
Kapus Dávid
Kiss Bianka
Lakatos Renáta
Nagy Katalin Erzsébet
Nagy Mihály Dávid
Nyikos Fanni
Simon Imre
Szilágyi Alexandra
Szoboszlai Mirtill
Takács Orsolya
Varga Patricia Napsugár




12.e
Osztályfőnök: Árváné Márton Erzsébet

Árva Bence
Bali Emese Kinga
Bokor Péter Bendegúz
Budai Nóra
Deczki Zoltán
Détár Tamara
Dömény Bianka
Erdősi Éva
Hegedűs Eszter
Holló Richárd Bence
Kaszás Diána Márta
Kaszás Rebeka
Kelemen Balázs
Kelemen Dániel
Kis Levente
Kordás Zsuzsanna
Lovas Réka
Lukács Sándor
Nagy Ákos
Nagy Petra
Némethy Klaudia
Papp Ágnes
Papp Csenge Dóra
Szoboszlai Adrián
Ulveczki Anna
Vágó Kata
Ványi Dalma Lili
Varga Péter Tamás
Vig Levente István

13.c
Osztályfőnök:  Zagyva Tamásné Orosz Hajnalka


Árgyilán Fanni
Bánsághy Dávid
Béke Péter Dávid
Bérczi Bianka
Bíró Viktória
Boross Ádám Attila
Böszörményi Fanni
Dudics Zoltán Alex
Fekete Rebeka Xénia
Höflinger Dániel
Juhász Judit
Káposztás Eszter Gertrúd
Karika Szandra
Kincses Dorottya
Lente Tamás
Magyari Blanka
Nagy Imre
Nyilas Tibor
Peterman Timea
Szabó Zsolt
Uhrhan Rebeka
Vári Lilla
Végh Márta Vanda