Osztályaink 2018/2019. tanév

7.e – Osztályfőnök: Váradi Orsolya

Almási Sándor
Babosi Luca
Bakó Bianka
Balogh Petra
Balogh Róbert
Blaskó Boglárka
Fadgyas Lénárd Tamás
Farkas Fanni
Fütyü Laura Tímea
Horváth Renáta Laura
Hosszú Fruzsina Virág
Juhász Ferenc
Kabály Zsanett
Károly Kincső
Kis Laura
Kovács Anna Adrienn
Littlefair Benjámin
Littlefair Dániel
Molnár László
Patai Gréta
Nagy Brigitta
Őz Réka Lilla
Papp Mercédesz Júlia
Peterman Dorina
Pető Benjámin
Pinczés Sándor Zsombor
Reményi Róbert Károly
Sándor Vilmos
Sütő Bence Máté
Széles Patrícia
Szkupi Míra
Tóth Brigitta
Ujj Dávid Kálmán
Varga Nóra
Varga Nóra

8.e – Osztályfőnök: Bali István

Bangó Csaba
Bordán László
Csáki Máté Szabolcs
Fehér Tamás
Fendrik Anna Franciska
Galgóczi Zsófia Dóra
Hanzéros Ildikó
Juhász Noel
Juhász Sándor
Karácsony Sára
Kerekes Anna Krisztina
Kiss Balázs
Kiss Fanni
Komáromi Kamilla
Makrai Csaba
Márton Aliz
Menyhárt Olivér Márk
Mészáros Zsófia
Nagy Leila
Nagy Orsolya
Ónadi Bernadett
Őz Anna Petra
Őz Éva Gréta
Péntek Lili
Pinczés Dániel
Rácz Donát Milán
Sári Gréta
Szabó Luca Kamilla
Szabó Mátyás
Szatmári Lili
Szoboszlai György Balázs
Takács Regina
Váczi Fruzsina
Vágó Adrienn Eszter
Varga Kristóf
Varga Petra

9.a – Osztályfőnök: Szatmári Gábor

Bartha Balázs
Blaskó Dorina
Bokor Tamás János
Fehér Gergő
Gál Roland
Halász Nóra
Hornyák Ivett
Hunyadi Erika
Karsa Petra
Molnár Zalán
Nagy Viktória
Osváth József
Susán Lajos Dávid
Székely Henrietta
Szigeti Anna
Szikszai Márta
Szurovszki Petra
Szűcs Adrienn Dalma
Takács Blanka Lili
Takács Máté
Ulveczki Csilla
Varga Dominik
Varga Noémi Zsaklin
Varga Tamara
Vida Zsófia

9.b – Osztályfőnök: Nagy Ilona

Bordán Orsolya
Bordán Beáta
Csáki Lili Boglárka
Darányi Csenge
Hermann Tünde
Kiss Réka
Lovas Lívia
Majoros Anett
Makai Krisztián László
Nagy Máté
Nagy Vivien Vanda
Páva Szabina
Simon Marianna Barbara
Simon Barbara
Somogyi Rózsa
Szabó Marcell
Szántó Johanna
Szarka István
Szarvas Zsanett
Szejcsi Laura Zoltanyivna
Varga Dóra Jázmin
Vass Emese
Zabos Carmen-Bianka

9.d – Osztályfőnök: Varga Gyöngyi

Balogh Anikó
Csontos Ádám István
Dede Nikoletta
Dudik Alexandra Zsófia
Fehérvári Katalin
Hallay Csaba László
Husi Nikolett
Jákób Ramóna
Kállai Krisztina
Kállai Lili Dominika
Karika Mónika
Kecskés Nóra Viktória
Kiss Tünde
Nagy Pál
Némethy Aliz
Oláh Anna Noémi
Pásti Attila
Pető Tamás József
Szabó Vivien
Szalontai Zsuzsa
Tóth Balázs
Varga Dénes Sebestyén
Vincze Csenge

 

9.e – Osztályfőnök: Bárány Zsolt

Bakó Gergő
Békési Gergő
Cseh Doren
Csirkés Sándor
Dörgő Anna Piroska
Ercse Gergő
Erdei András
Erdei Fruzsina
Gém Zsófia
Gyöngyösi Nóra Lili
Győrfi Tünde
Harangi Kornél
Herka Attila
Jónás Dániel
Károly Kinga
Kircsi Dorottya Réka
Kiss Bianka Mária
Kiss Brigitta
Nagy Anna Zsófia
Nagy Bence
Ónadi-Kiss Kamilla
Pataki Gergő
Sándor Dominik
Simon Kristóf
Somogyi Dávid
Suba Zsófi
Szabó Zsuzsanna
Szalontai Dominik
Tamássy Boglárka
Tóth Dominik Frank
Tóth Levente
Turi Alexandra
Váradi Marcell

10.a osztályfőnök: Károlyné Teleki Anikó

Agárdi Máté János
Balogh Bence Benedek
Dobi Dóra
Dóró Elizabet
Győrfi Bianka Júlia
Győry Attila
Horváth Kata
Ispán Panna
Kerek Sándor
Kohári Márk
Kovács András
Kovács Éva
Kovács Júlia
Kovács Kristóf Sándor
Magyari Anna
Majoros Laura
Nemes Levente Lajos
Papp Lilla
Peterman Lili Anikó
Petróczki Martin
Rácz Bernadett
Sipos Csaba
Sóvágó Fanni
Szikora Péter
Szőke Evelin
Szőke Zoltán István
Tankó Bernadett
Thuri Enikő

10.b osztályfőnök: Erdei Gyöngyi

Ádám Botond
Balogh András
Balogh József
Balogh Viktória
Berényi Barnabás
Borók Dóra Jázmin
Csaba Renáta Laura
Dicu Zoárd Szilveszter
Hodosi Adrienn
Horvát Szilvia
Hózlinger Barbara Mónika
Joó Zsolt
Kecskés Kristóf
Komáromi Barnabás
Majoros Alexandra
Majoros Máté Ábel
Muhi Panna Szilvia
Nagy László
Naszrai Dorina
Polgári Eszter
Sóvágó Erzsébet Mária
Sóvári Boglárka
Szabó Dóra
Szabó Zsolt
Szennay Roland
Taricska Erzsébet
Tiszai-Nagy Anna
Tordai Balázs

10.d osztályfőnök: Pozsgai Lilla

Árva Vivien
Balogh Krisztina
Czeglédi László
Enyedi Máté László
Erdei Kristóf
Fedics Fanni
Fehér Aliz
Gáll-Szőllősi Léna
Jakus Dávid
Kállai Bianka
Karika Zsanett
Károlyi Sándor
Katona Balázs
Kovács Marianna
Kovács Panka Sarolta
Kovács Vivien
Kunkli Renáta
Lovas Zsanett
Nagy Fanni
Nagy Vivien
Szilágyi Petra
Szodrai Krisztina
Szőllősi Lilla
Szőllősi Réka
Tóth Hanna
Töttös Klaudia Mínea
Ungai János
Ungai Szebasztián
Varga Laura
Vasas Csenge

10.e osztályfőnök: Németi Zoltán

Bátori Angelika Éva
Bihari Viktória
Ferenczi Tibor János
Gál Benjamin
Hanzéros Anikó
Kovács Gergely
Kovács Kristóf György
Kovács Máté
Lajtos Patrik
Molnár Benedek
Molnár Dániel
Nagy Valéria
Nagy Zalán Bence
Nemes Péter
Pál Tamás
Papp Albert László
Papp Anna Ágnes
Pávai Viktor Belián
Posztós Máté Balázs
Reményi József Viktor
Szakács Izabella Kinga
Szilágyi József
Szkupi Réka
Vincze Vivien
Zagyva Luca
Zokolicza Enikő

11.a osztályfőnök: Görög Arthur Zoltánné

Balázs Krisztina
Berta Nóra
Böőr Nikolett Gabriella
Brázda Martin
Csontos Petra
Györfi Zsolt Martin
Halász Boglárka
Ilyés Dóra
Kecskés Levente Béla
Kiss Melinda
Kiss Viktória Laura
Kunkli Csaba
Lente Ágota Nóra
Makai Viktória Nikolett
Orbán Eszter
Pap Vivien
Rácz Ildikó
Szabó Rebeka
Székely Dávid
Szentiványi Milán
Szentjóbi Noémi
Takács Benedek
Varga Anett

11.b osztályfőnök: Tóthné Koncsik Ágnes

Czeglédi Bettina
Dobi Evelina Etelka
Feja Nikolett Andrea
Gál Roland
Gali Béla
Garai Attila
Havasi Fanni
Herczeg Balázs
Horváth Fanni
Kállai Tibor
Kaszás Attila
Kígyós Karina
Kígyós Kíra
Lisztes Kata Krisztina
Mohácsi Attila Károly
Molnár Mariann
Nagy János Richárd
Rácz Kálmán Gergő
Sain Ferenc
Sarkadi József
Sóvári Hajnalka
Takács Evelin
Varga Gábor Máté
Virág Dániel
Zagoni Richárd

11.c osztályfőnök: Borbás László

Almási Brigitta
Födő István Péter
Győri János
Holácsik Dóra
Kálmán Anita
Kecskeméti Péter
Krasznai Dalma
Majoros Gordon
Marian Balázs
Matyasovszki Szabolcs
Nagy Krisztina
Nagy Levente Péter
Őri Loretta
Pinczés Zsanett Andrea
Rácz Arnold Patrik
Sallai Patrícia
Szabó Adél
Szabó Petronella
Szarvas Zsolt
Szerepi Anett
Varga Nóra
Vencsellei Patrik
Vincze Kamilla

11.d osztályfőnök: Nagy Zsuzsanna

Bagdi Márta
Barát Petra Barbara
Chlebik Bence
Csontos Zsuzsa
Csukás Anna Jázmin
Dörgő Zsófia
Farkas Lajos
Gábor Rea Fruzsina
Husi Barbara
Karika Jázmin
Kirner Bianka
Kiss Panna
Kovács Zoltán
Lajter Antónia
Lovas Gyöngyi Daniella
Lukovics Réka
Mikó Bianka
Nwaeze Jones
Pinczés Barbara
Rácz Martin
Sándor Blanka Mariann
Siteri Kitti Szilvia
Sugár Aliz
Szabó Attila
Szécsi Panna
Széll Gréta
Szoboszlai Szilvia Orsolya
Takács Áron Zalán
Takács Dóra
Tóth Benedek
Tóth Benedek Attila
Tóth Gabriella
Tóth Henrietta
Vadász Anasztázia

11.e osztályfőnök: Bodó Irén

Csendes Lili
Danka Ferenc
Dede Zsolt
Ferenczi Ágnes
Földesi Dávid László
Gém Viktória
Györgyi Zalán Zoltán
Jónás Endre
Kis Károly Árpád
Kovács Boglárka
Kölcsei Viktória
Kurucz Gréta
Lockár Miklós
Nagy Kristóf
Nagy Levente
Papp Zoltán Levente
Pósa Levente
Silye Csaba
Szabó Árpád
Szabó László
Szász Nikolett Mónika
Tóth Benedek Tibor
Vágó András
Vágó Dóra Márta
Varga Levente

12.a osztályfőnök: Farkas János

Balogh Mercédesz
Bartal Zsuzsa Petra
Békési Erik
Békési Lajos Norbert
Borbély Máté
Czibere Lilla
Csirkés Dániel
Dede Tímea Szilvia
Dorcsin Zsolt
Dóró Anna Krisztina
Forgó Anikó
Forgó Erika
Füstös Dóra
Gere Nikolett
Hajdú Bence
Harangi Judit Szeréna
Hosszú Krisztián
Kállai Viktória Ágota
Kárai Barna
Kárai Péter András
Karsa Borbála
Kiss Nikoletta
Koroknai Péter Márk
Máté Csaba
Mészáros Roland
Nagy Attila
Pető Edit
Simon Boglárka Cintia
Szűcs Noémi

12.b osztályfőnök: Varga Attila

Bencsik Dorina Mária
Bodnár Sándor
Bredóka Nikolett
Czirbusz Bence
Csehi Péter
Csorvási Nóra
Gyönyörü Petra
Horvát Sándor
Horvát Zoltán
Horváth Angelika Katalin
Kaszás Kitti
Kiss Zsófia
Kovács Edina
Lőrinczi Tímea
Makó Márk Dániel
Marik András
Nagy Gabriella Gréta
Nagy Krisztián
Örvendi Balázs
Pál Balázs
Papp Levente
Sóvágó István Dániel
Szabó Áron Gyula
Szilágyi Edina
Szoboszlai Laura
Tóth Tamás
Tóth Vivien
Ungai Lili
Vincze Kristóf
Zuzman Dóra

12.c osztályfőnök: Deme Katalin

Bakonyi Vivien
Béke Panna Virág
Béres László Roland
Cseke Bence
Csirkés Loretta
Décsei Dóra
Farkas Dávid
Fekete Alexandra Rella
Hajzer Klaudia Dominika
Hüse Márkó
Juhász István Milán
Kancsár Evelin
Karika Nóra
Karika Orsolya Fruzsina
Kaszás János
Kiss Dániel
Kovács Dóra
Mészáros Bence István
Molnár Vivien
Muhi Balázs Attila
Nagy Patrik János
Simon Edit
Simon Tamás
Szabó Sándor Ádám
Szathmári Panna
Szilágyi Zita

12.e osztályfőnök: Nádasdi Judit

Antal Laura Erika
Bódi Ádám István
Domonkos Kitti Bianka
Dömény Veronika
Kádár Kristóf
Katona Éva
Kiss Péter
Kovács Márta Zsuzsa
Kurucz Henrietta
Küzmös Csenge Inez
Mihály Tamara
Nagy Bálint
Nagy Éva
Németi Réka
Oros Orsolya Lídia
Pál Dóra
Peterman Tamás
Petrovics Péter
Rigó Árpád
Sek Annamária
Sek Veronika
Szabó Krisztián
Szoboszlai Kristóf Géza
Tóth Dorina Gréta
Tóth György
Tóth Kata Dalma
Uhrin Lili Emma
Zagyva Csenge