2019/2020. tanévben kitűnő bizonyítványt szerző és dicsérő oklevélben részesülő tanulóink

Gratulálunk!

Kitűnő tanulmányi eredmény

Tanuló neveOsztálya
Asztalos Réka7.e
Bakó Loretta7.e
Budai Csenge7.e
Fekete Gergő7.e
Jeges Barbara7.e
Komáromi Hédi7.e
Kovács Máté7.e
Krasznai Levente7.e
Lefter Miklós7.e
Lovas Barnabás7.e
Máté Bence7.e
Molnár Míra7.e
Nagy Renáta7.e
Rábai Emma7.e
Szabó Éda7.e
Balogh Petra8.e
Blaskó Boglárka8.e
Farkas Fanni8.e
Fütyü Laura Tímea8.e
Hosszú Fruzsina Virág8.e
Kabály Zsanett8.e
Károly Kincső8.e
Kis Laura8.e
Papp Mercédesz Júlia8.e
Patai Gréta8.e
Széles Patrícia8.e
Szkupi Míra8.e
Csillag Vivien9.a
Fazekas Dominika9.a
Fórián Fanni9.a
Karika Imre9.a
Csáki Máté Szabolcs9.e
Fehér Tamás9.e
Juhász Sándor9.e
Kerekes Anna Krisztina9.e
Komáromi Kamilla9.e
Makrai Csaba9.e
Őz Anna Petra9.e
Őz Éva Gréta9.e
Pinczés Dániel9.e
Szatmári Lili9.e
Szoboszlai György Balázs9.e
Váczi Fruzsina9.e
Varga Petra9.e
Gyöngyösi Nóra Lili10.e
Károly Kinga10.e
Kiss Bianka Mária10.e
Kiss Brigitta10.e
Ispán Panna11.a
Papp Lilla11.a
Sóvágó Fanni11.a
Kovács Vivien11.d
Tóth Hanna11.d
Gál Benjámin11.e
Molnár Dániel11.e
Vincze Vivien11.e
Zokolicza Enikő11.e
Kunkli Csaba12.a
Dörgő Zsófia12.d
Farkas Lajos12.d
Tóth Henrietta12.d
Gém Viktória12.e
Györgyi Zalán Zoltán12.e
Kis Károly Árpád12.e
Kölcsei Viktória12.e
Tóth Benedek Tibor12.e
Vágó Dóra Márta12.e

Tanulmányi versenyeredményéért dicséretben részesült

Tanuló neve

Osztálya

Asztalos Réka

7.e

Bertli Réka

7.e

Budai Csenge

7.e

Csendom Zoltán

7.e

Fekete Gergő

7.e

Gazdag Dénes

7.e

Horváth Zétény

7.e

Jeges Barbara

7.e

Kovács Máté

7.e

Krasznai Levente

7.e

Lefter Miklós

7.e

Lovas Barnabás

7.e

Ludman Larina

7.e

Máté Bence

7.e

Rábai Emma

7.e

Rákóczi-Rétyi Mátyás

7.e

Tani Mátyás Attila

7.e

Varga Benedek

7.e

Balogh Petra

8.e

Hosszú Fruzsina Virág

8.e

Kis Laura

8.e

Pető Benjámin

8.e

Széles Patrícia

8.e

Tóth Brigitta

8.e

Varga Nóra

8.e

Fazekas Dominika

9.a

Németh Krisztofer

9.a

Siteri Fanni Rebeka

9.d

Makrai Csaba

9.e

Pinczés Dániel

9.e

Szoboszlai György Balázs

9.e

Vágó Adrienn Eszter

9.e

Békési Gergő

10.a

Blaskó Dorina

10.a

Fehér Gergő

10.a

Szűcs Adrienn Dalma

10.a

Ulveczki Csilla

10.a

Varga Noémi Zsaklin

10.a

Balla Fruzsina

10.d

Kállai Lili Dominika

10.d

Oláh Anna Noémi

10.d

Győrfi Tünde

10.e

Gyöngyösi Nóra Lili

10.e

Herka Attila

10.e

Károly Kinga

10.e

Kircsi Dorottya Réka

10.e

Nagy Anna Zsófia

10.e

Szabó Zsuzsanna

10.e

Tóth Dominik Frank

10.e

Dobi Dóra

11.a

Bátori Angelika Éva

11.e

Hanzéros Anikó

11.e

Pál Tamás

11.e

Sportversenyért dicséretet kapott

Tanuló neve

Osztálya

Bertli Réka

7.e

Budai Csenge

7.e

Fekete Gergő

7.e

Gazdag Dénes

7.e

Hegedűs Kincső Zsófia

7.e

Horváth Zétény

7.e

Jeges Barbara

7.e

Kovács Máté

7.e

Krasznai Levente

7.e

Lakóczi Levente

7.e

Makrai Réka

7.e

Molnár Zsolt

7.e

Pajzos Polla

7.e

Rákóczi-Rétyi Mátyás

7.e

Varga Benedek

7.e

Kabály Zsanett

8.e

Kis Laura

8.e

Pető Benjámin

8.e

Pinczés Sándor Zsombor

8.e

Sütő Bence Máté

8.e

Csillag Vivien

9.a

Karika Imre

9.a

Koscsák-Stepák Dénes

9.a

László Franciska

9.a

Ludman Balázs

9.a

Ludman Bianka Erzsébet

9.a

Szabó Gréta

9.a

Domonkos Szabolcs

9.b

Pinczés Krisztián

9.b

Sándor Dávid

9.b

Drobina Martin Dominik

9.d

Erdei Dániel

9.d

Hevesi Hanna Zsófia

9.d

Jákób Máté

9.d

Papp Izabella

9.d

Siteri Fanni Rebeka

9.d

Bordán László

9.e

Hanzéros Ildikó

9.e

Pinczés Dániel

9.e

Szabó Mátyás

9.e

Szatmári Lili

9.e

Szoboszlai György Balázs

9.e

Bartha Balázs

10.a

Békési Gergő

10.a

Varga Dominik

10.a

Darányi Csenge

10.b

Váradi Marcell

10.e

Kovács Kornél

11.b

Lajtos Patrik

11.e

Molnár Benedek

11.e

Nemes Péter

11.e

Reményi József Viktor

11.e