Kiemelkedő eredményt elért tanítványainkat a ballagáson, a Hőgyes-gálán, illetve a tanévzárón díjaztuk.
Több pedagógusunk is elismerésben részesült.

Kiemelkedő szakmai tevékenységükért miniszteri elismerő oklevelet vehetnek át:
Deli Lajos tanár úr
Deliné Tarcsai Mária tanárnő
Hüvelyes Lajosné tanárnő
Temes István tanár úr

Kiemelkedő szakmai munkájáért tankerületi elismerő oklevélben részesül Árváné Márton Erzsébet tanárnő.

Bárány Zsolt tanár úr az “Év Pedagógusa” tankerületi díjban részesült.

Kölcsei Viktória 11.e osztályos tanuló történelemből az Országos Középiskolai Tanulmányi Verseny országos döntőjében elért 8. helyezéséért az oktatásért felelős államtitkár oklevelét vehette át. Kimagasló eredményéért tankerületi igazgatói elismerésben is részesült.

Az iskola legmagasabb kitüntetését, a Hőgyes Endre Emlékplakettet kiemelkedő tanulmányi munkájukért, versenyeredményükért, közösségi tevékenységükért a következő végzős diákok érdemelték ki:
Antal Laura Erika 12. E
Domonkos Kitti Bianka 12. E
Katona Éva 12. E
Kiss Péter 12. E
Kovács Márta Zsuzsa 12. E
Küzmös Csenge Inez 12. E
Pál Dóra 12. E
Sek Annamária 12. E
Sek Veronika 12. E
Zagyva Csenge 12. E


Kiváló közösségi munkájukért „Az Iskoláért” kitüntetésben részesültek:
Bartal Zsuzsa Petra 12. A
Kiss Zsófia 12. B
Papp Levente 12. B
Sóvágó István Dániel 12. B
Karika Nóra 12. C
Szathmári Panna 12. C
Oros Orsolya Lídia 12. E

„Kitűnő tanuló” plakettet kaptak azok a tanulók, akik minden tanév végén kitűnő tanulmányi eredményt értek el:
Kiss Péter 12. E
Pál Dóra 12. E

A „Nyelvmester díj” plakettjét azok a diákok kapták, akik legalább két nyelvből közép- vagy felsőfokú nyelvvizsgát szereztek eddigi tanulmányaik során:
Kovács Márta Zsuzsa 12. E
Oros Orsolya Lídia 12. E
Pál Dóra 12. E
Zagyva Csenge 12. E

A Hőgyes Endre Gimnázium legjobb sportolója címet a következő tanuló érdemelte ki:
Tóth Dorina Gréta 12. E

Kapornai Judit, a Berettyóújfalui Tankerületi Központ igazgatója által adományozott jutalmat Kiss Péter 12.E osztályos tanuló kapta.

Az Év Hőgyes-diákjai:
A pályázatokat értékelő bizottság a pályázatok értékelését követően egy első, egy második és egy harmadik díjat adott ki.
Harmadik díjat, ezzel az oklevél és a tárgyjutalom mellett 30 000 Ft-ot nyert Zagyva Csenge 12. E osztályos tanuló.

Második díjat, és ezzel az oklevél és a tárgyjutalom mellett 40 000 Ft-ot nyert Antal Laura Erika 12. E osztályos tanuló.

Az Év Hőgyes-diákjai pályázat első díját, ezzel az oklevél és a tárgyjutalom mellett a 60 000 Ft-ot Kiss Péter 12. E osztályos tanuló kapta.

A Hőgyes-gálán plakettet kaptak kiemelkedő tanulmányi illetve sportverseny eredményükért:
Kölcsei Viktória 11.e
Hanzéros Anikó 10.e
Szoboszlai György 8.
Antal Laura 12.e
Bódi Ádám 12.e
Györgyi Zalán 11.e osztályos tanuló
Suba Zsófia 9.e
Mészáros Zsófia 8.e
Szőllősi Lilla 10.d
Vincze Kamilla 11.c
Őri Loretta 11.c
Lajtos Patrik 10.e
Hosszú Fruzsina 7.e
Tóth Tamás 12.b
Szalontai Dominik 9.e
Tóth Levente 9.e
Rácz Donát 8.e osztályos tanuló

A Hőgyes-Gálán kiváló felkészítő munkájukért plakettet kaptak tanáraink:
Sárkányné Kertész Éva,
Árváné Márton Erzsébet,
Bali István,
Bárány Zsolt.

Sárkányné Kertész Éva, Árváné Márton Erzsébet, Bali István, Bárány Zsolt.

A 2018/2019. tanévben kitűnő tanulóink:
Sóvágó Fanni 10.a
Szőke Evelin 10.a
Lovas Zsanett 10.d
Tóth Hanna 10.d
Ferenczi Tibor János 10.e
Gál Benjamin 10.e
Molnár Dániel 10.e
Papp Albert László 10.e
Dörgő Zsófia 11.d
Farkas Lajos 11.d
Tóth Henrietta 11.d
Gém Viktória 11.e
Györgyi Zalán Zoltán 11.e
Kis Károly Árpád 11.e
Kölcsei Viktória 11.e
Kurucz Gréta 11.e
Vágó Dóra Márta 11.e
Karsa Borbála 12.a
Bakonyi Vivien 12.c
Karika Nóra 12.c
Antal Laura Erika 12.e
Katona Éva 12.e
Kiss Péter 12.e
Kovács Márta Zsuzsa 12.e
Pál Dóra 12.e
Sek Annamária 12.e
Zagyva Csenge 12.e
Balogh Petra 7.e
Blaskó Boglárka 7.e
Fütyü Laura Tímea 7.e
Kabály Zsanett 7.e
Károly Kincső 7.e
Kis Laura 7.e
Papp Mercédesz Júlia 7.e
Széles Patrícia 7.e
Csáki Máté Szabolcs 8.e
Fehér Tamás 8.e
Juhász Sándor 8.e
Kerekes Anna Krisztina 8.e
Makrai Csaba 8.e
Szoboszlai György Balázs 8.e
Varga Petra 8.e
Gyöngyösi Nóra Lili 9.e
Károly Kinga 9.e
Kiss Bianka Mária 9.e