2024. április 9-én a Medve Matek GO versenyre iskolánkból a 11.o és 12. o versenyzők a jegesmedve kategóriában Nyíregyházán a regionális fordulón kiválóan szerepeltek. A Bujtosi-tó partján nyári napsütésben 3 órán keresztül szebbnél szebb feladatokat kaptak a csapatok. Hasonlóan az őszi megmérettetésen itt is mind a három csapat arany minősítést szerzett, így az összesített pontversenyben a gyémánt fokozatot teljesítették.

Eredmények:

Jeges Barbara, Lovas Barnabás és Tani Mátyás Attila 11.e o. tanulók II. hely

Almási Sándor, Blaskó Boglárka és Juhász Ferenc 12. e. o. tanulók IV. hely

Bakó Bianka, Farkas Fanni és Károly Kincső 12. e o. tanulók V. helyezést értek el.

A kismedve és nagymedve kategóriában induló diákjaink május 12-én Debrecenben versenyeznek. Reméljük ők is „bearanyozzák” a napot!

Gratulálunk a szép eredményekhez!

/Részletek: www.medvematek.hu/