Április hónap ismét versenyek sorát hozta a Hőgyes diáksport-életébe.

Focistáink a középiskolás korosztályú fiúk megyei döntőjében voltak érdekeltek, melynek mérkőzéseit a HSE-pályán rendezték. A végeredmény nagyon szorosan alakult, mivel a körbeverések miatt egy-egy gólon múlt a végső helyezések sorsa.

Sajnos, ebből az összevetésből most iskolánk csapata került ki kedvezőtlenül, hiszen hiába vertük meg a későbbi győztes csapatot, a gólkülönbség nem nekünk kedvezett. Így a megyei döntő végén bronzérmet vehettek át tanulóink.

Eredmények:

Hőgyes Endre Gimnázium – Debreceni Fazekas Mihály Gimnázium 2-5

Hőgyes Endre Gimnázium – Debreceni Ady Endre Gimnázium 5-4

Hőgyes Endre Gimnázium – II. Rákóczi Ferenc Gimnázium (Hsámson) 5-3

Végeredmény:

  1. Debreceni Ady Endre Gimnázium
  2. Debreceni FazekasMihály Gimnázium
  3. Hőgyes Endre Gimnázium
  4. Rákóczi Ferenc Gimnázium

 A csapat tagjai: Baranyi Levente (11.d), Lovas Konrád és Varga Kristóf (9.e), Domonkos Dávid és Domonkos Szabolcs (12.b), Drobina Martin, Erdei Dániel és Jákób Máté (12.d), Dobi Bence (11.a)