A 2021-es esztendőt a hagyományos karácsonyi témanappal búcsúztattuk el a gimnáziumunkban. A délelőttöt a Sportházban kezdtük, ahol egy sokszínű program várta a diákokat. Először az előzetesen meghirdetett pályázat győztesei adták elő versben és prózában megfogalmazott karácsonyi gondolataikat, amelyeket tehetséges diákjaink énekprodukciói fűszereztek meg. A hangulat fokozásához hozzájárult iskolánk zenekarának bemutatkozó fellépése. Meglepetésként idén először az igazgatónő a műsor keretében gratulált és hatalmas tábla csokoládét, valamint emléklapot adott azoknak a tanulóknak, akik a tanulmányi versenyeken, illetve a sport és művészetek bármely területén kiemelkedő eredményt értek el az első félévben. A játék sem maradhatott el, amely során a tanárok gyerekkori karácsonyi képeit kellett felismerni. Hogy a táncot se hagyjuk ki, a végzős tanulóink bemutatták a szalagtűzőre megtanult koreográfiákat. Végül közös énekléssel zártuk a sulikarácsonyt. A rendezvényről a fényképeket Bali István tanár úr és Csáki Máté 11.e osztályos tanuló készítette.

A délelőtt további részét osztálykeretek között töltötték a tanulók, ahol társasjátékot játszottak, filmet néztek vagy az ünnepekről beszélgettek.