A Medve Szabadtéri Matekverseny 2021. szeptember 25-én élménnyé varázsolta a matematika és a logika világát Debrecenben. Iskolánkból 9 csapat vállalta a megmérettetést. A Kismedve kategóriában 6 csapat ezüst fokozatot ért el, a Nagymedve kategóriában 3 csapat bronz fokozatot szerzett.

A Kismedve (7.-8.o) országosan 546 csapatból iskolánkból legjobban Kabály Norbert, Lefter Sebestyén és Zheludkov Maksym 7.e (kategória 55. helyezés) és Biró Sándor Gergő, Szentjóbi Gergő és Földesi Balázs 8.e osztályos tanulók (kategória 56. helyezés) végeztek.

A Nagymedve (9.o-10.o) országosan 254 csapatból iskolánkból legjobban Lovas Barnabás, Lefter Miklós és Bertli Réka 9.e (kategóriában 23. helyezés) és Bakó Bianka, Farkas Fanni és Károly Kincső 10.e osztályos tanulók (kategóriában 41.helyezés) szerepeltek.

Szívből gratulálunk az eredményekhez!

Részletek a www.medvematek.hu oldalon olvashatók.