Iskolánk október 15-én és 16-án idén is kinyitotta kapuit az általános iskolás diákok előtt.

A napot Sárkányé Kertész Éva Igazgatónő átfogó tájékoztatója nyitotta meg, ahol a gimnázium sokrétű és magas színvonalú képzése került bemutatásra az ide látogató szülőknek, diákoknak. Ezt követően színes bemutató órákon vehettek részt az általános iskolás tanulók és szüleik. Mindenki megtalálhatta az érdeklődésének megfelelő foglalkozásokat. Ezeken a foglalkozásokon nemcsak a magasan képzett pedagógusainkkal ismerkedhettek meg a diákok, hanem betekintés nyerhettek gimnáziumunk óráinak hangulatába is.

A bemutató órák után a diákönkormányzat köszöntötte és megvendégelte a leendő gimnazistákat, miközben az iskolánk diákéletbe nyerhettek egy kis bepillantást.

Ebben az évben is nagyon sokan látogattak el hozzánk, így ismét egy sikeres nyílt napot zárt a Hőgyes Endre Gimnázium.

 

Téged is vár a Hőgyes!