Get Adobe Flash player




Hagyományainkat követve ebben a tanévben is elismertük a kiemelkedő tanulmányi és sporteredményeket elért tanulókat. A kiemelkedő országos eredményeket elért végzős diákok a ballagáson, a fiatalabbak az alapítványi gála keretében már átvehették jutalmukat. Az alsóbb évesek közül tanulmányi versenyek országos döntőjében való sikeres szerepléséért Antal Laura (9.e), Sek Veronika 9.e, Gém Viktória 8.e, Kis Károly 8.e, Kiss Péter 9.e és Kölcsei Viktória 8.e osztályos tanulók, a Diákolimpia országos döntőiben elért helyezésükért pedig Lajtos Patrik (7.e), Tóth Tamás (9.b), Kígyós Kira 8.e, Kígyós Karina 8.e, Szilágyi Kata 10.e, Palczert Benedek 10.e, Somogyi Ágnes 11.c, Joó Balázs 11.A , Kaszás János 9.c, Némethy Fruzsina 11.c,  Sóvágó Gábor 10.e és Kovács Kitti 10.e osztályos tanuló részesültek elismerésben.

A többi sikeres versenyzőnek, a gála óta lezajlott országos döntők résztvevőinek, valamint a kitűnő tanulóknak gratulálunk szép teljesítményükhöz.
A díjazottak:


•    Ferenczi Tibor 7.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, aki az  Orchidea-Pangea matematikaversenyen országos döntőbe jutott
•    Hanzéros Anikó 7.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Lotz János szövegértési és helyesírási versenyen elért megyei 4. helyezéséért
•    Makai Attila 7.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, valamint a Lotz János szövegértési és helyesírási versenyen és a Bendegúz nyelvÉSZ versenyen elért megyei 2. helyezéséért
•    Molnár Dániel 7.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Herman Ottó Országos Biológiaverseny versenyen elért megyei 6. helyezéséért
•    Pál Tamás 7.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Legkedvesebb Versem, valamint a Szép Magyar beszéd versenyen elért körzeti 1. illetve 3. helyezéséért
•    Ferenczi Ágnes 8.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Hevesy György Kémiaversenyen elért megyei 6. helyezéséért, a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen elért regionális 2. helyéért
•    Gém Viktória 8.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Bonifert Domonkos Nemzetközi Matematikaversenyen elért országos 5. helyezéséért, az Abacus matematika versenyen elért országos 8. helyéért és a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen elért regionális 2. helyéért
•    Györgyi Zalán 8.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen elért regionális 3. helyéért
•    Kis Károly 8.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen elért regionális 3. helyéért, a Hevesy György Kémiaversenyen elért megyei 7. , a Curie Kémiaversenyen elért körzeti 2., és a Bendegúz országos nyelvészverseny megyei 6. helyezéséért.
•    Kölcsei Viktória 8.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen elért regionális 2. helyéért
•    Vágó Dóra 8.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és a Bolyai Természettudományos Csapatversenyen elért regionális 2. helyéért
•    Patkós Viktória 9.a osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért és a Savaria Országos Történelemversenyen elért 6. helyezéséért
•    Kiss Péter 9.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért és a Megyei Matematikaversenyen elért 2., az Irinyi János Kémiaversenyen elért megyei 6. és a Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaversenyen elért megyei 8. helyezéséért
•    Nagy Enikő 10.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, valamint az Arany Dániel Matematikaversenyen és a Megyei Matematikaversenyen elért eredményéért,  a Zrínyi Ilona Matematika tesztverseny megyei 2. és a Kenguru Matematikaverseny megyei 3. helyéért, és a Mikola Sándor Országos Tehetségkutató Fizikaversenyen elért megyei 8. helyezéséért
•    Erdei Zsanett 10.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, valamint a Lotz János szövegértési és helyesírási versenyen elért megyei 1. helyéért
•    Molnár Natália 11.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen biológiából elért eredményéért
•    Szatmári Judit 11.e osztályos tanulónak kitűnő tanulmányi eredményéért, és az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen matematikából elért eredményéért, valamint a Megyei Matematikaversenyen elért 1., és a Kenguru Matematikaverseny megyei 3. helyéért.


Kitűnő tanulmányi eredményükért jutalmat vehetnek át a következő tanulók:

•    Gál Benjámin és Szatmári Ákos 7.e osztályos tanulók
•    Kurucz Gréta, Tóth Benedek 8.e osztályos tanulók
•    Czibere Lilla 9.a osztályos tanuló
•    Antal Laura, Bódi Ádám, Domonkos Kitti és Pál Dóra 9.e osztályos tanulók
•    Szabó Adél 9.ny osztályos tanuló
•    Kiss Liliána 10.c osztályos tanuló
•    Gál Stefánia, Nagy Zsolt, Tóth Ágnes, Vig Valentina 10.e osztályos tanulók
•    Sebők Vivien 11.b osztályos tanuló
•    Dörgő Dávid, Jelenszky Ádám, Kozma Barbara 11. e osztályos tanulók

Tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredményükért elismerésben részesül:

•    Molnár Benedek 7.e, aki az Orchidea-Pangea matematikaverseny országos döntőse volt
•    Lockár Miklós és Nagy Levente 8. e osztályos tanulók, akik a Bolyai Természettudományos csapatverseny regionális 3. helyezettjei
•    Oros Orsolya 9.e, aki a Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei 3. helyezettje
•    Sek Annamária 9.e, aki a Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei 2. helyezettje és a Népdaléneklési verseny területi 2. helyezettje
•    Kerekes Rózsa, Kovács Márta, Sek Veronika, Zagyva Csenge 9.e és Zagyva Luca 7.e osztályos tanulók, akik a Népdaléneklési verseny területi 2. helyezettjei
•    Dörgő Máté 10.e, aki a Savaria Országos Történelemverseny megyei 2. helyezettje.

A 2015/16-os tanév Jó tanuló, jó sportoló díját vehetik át:
•    Dörgő Máté 10.e
•    Kölcsei Viktória 8.e
•    Domonkos Kitti 9.e  osztályos tanulók.

A diákolimpián elért kiemelkedő versenyeredményéért plakettet vehet át:
•    Bodnár József 11.a osztályos, a Kyokushin karate diákolimpia országos 3. helyezettje
•    Balogh László 9. ny osztályos, aki a Fekvenyomó Diákolimpia országos 1. helyezettje
•    Kovács zsolt 11.e osztályos, aki a Fekvenyomó Diákolimpia országos 3. helyezettje.

Kiváló sporteredményeikért jutalmat kapnak a következő tanulók:
•    Vincze Kamilla 9.ny osztályos, az Atlétikai Diákolimpia 3 futószámában  és a Mezei futó diákolimpián (csapatban) megyei 1. helyet szerzett
•    Szentpéteri Bianka 10.b osztályos, aki a Mezei futó Diákolimpián egyéniben és csapatban megyei 1., az Úszó Diákolimpián megyei 3. helyet szerzett,
•    Kiss Patrik 11.a osztályos, aki az Atlétikai Diákolimpia 2 számában megyei 1., egyben megyei 2. helyet szerzett
•    Elek Hajnalka 11.b osztályos, aki az Atlétikai Diákolimpián két 1. és egy 2. helyet szerzett, és a a Mezei futó diákolimpián (csapatban) megyei 1. helyet szerzett.

GRATULÁLUNK!