Get Adobe Flash player

Fizika-informatika munkaközösség:

Hódítsd meg a biteket - internetes vetélkedőn Junior kategóriában

  • Nagy Enikő országos 8. helyezés
  • Szilágyi Kata országos 10. helyezés.

Mindketten 10.e osztályosok, és Nemes József tanítványai.

  • Kadet kategóriában Pál Tamás 39. helyezés

Tanára Nemes József.


Matematika munkaközösség:


Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójában

4. helyezést értek  el 

  • Ferenczy Ágnes
  • Földesi Dávid
  • Kis Károly
  • Kurucz Gréta   8.e osztályos,

6. helyezést értek el 

  • Dede Zsolt
  • Gém Viktória
  • Lockár Miklós
  • Szabó László 8.e osztályos tanulók.


Párkereső Matematikaverseny országos döntőjében

1.helyezést ért el Gém Viktória 8. e osztályos tanuló.


Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa országos döntőn

5. helyezést ért el Gém Viktória 8.e osztályos tanuló.


Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulójában

10. helyezést értek el:

  • Lajtos Patrik
  • Molnár Dániel
  • Molnár Benedek
  • Pál Tamás 7.e osztályos tanulók

Tanáruk: Szakács Istvánné


Történelem-földrajz-rajz munkaközösség:

Történelem OKTV

Továbbküldhető volt a dolgozata: Holló Richárd 12.e felkészítő: Sárkányné Kertész Éva


Magyar-ének munkaközösség:


Édes anyanyelvünk

Kincses Dorottya 13.c  országos döntő


Bolyai anyanyelvi csapatverseny kerületi:

12. évfolyam:

1. hely, országos döntőbe jutott  (Kaszás Diána, Kiss Levente,Papp Ágnes, Varga Péter Tamás)

7. évfolyam:

7. hely (Bátori Angelika, Hanzéros Anikó, Szabó Viktória, Szakács Izabella)
9. hely (Kovács Gergely, Makai Attila, Nemes Péter, Pál Tamás)
10. hely (Bihari Viktória, Nagy Valéria, Szkupi Réka, Zokolicza Enikő)


8. évfolyam:

3. hely ( Dede Zsolt, Földesi Dávid, Jónás Endre, Szabó László)
4. hely (Kurucz Gréta, Vágó András, Vágó Dóra, Végh Katalin)
6. hely  Kígyós Karina, Kígyós Kira, Nagy Levente, Szász Nikoletta)
8. hely  (Györgyi Zalán, Kis Károly, Kölcsei Viktória, Tóth Benedek)


Angol nyelvi munkaközösség:

  • Árva Réka 11.B  OKTV továbbküldhető dolgozat, felkészítő: Vida Valéria
  • Dömény Bianka 12.E OKTV továbbküldhető dolgozat, felkészítő: Bodó Irén
  • Dörgő Dávid 11.E E OKTV továbbküldhető dolgozat, felkészítő: Erdei Gyöngyi


Biológia- kémia-testnevelés munkaközösség:


Továbbküldhető Papp Ágnes 12. e kémia OKTV dolgozata. Felkészítő: Károlyné Teleki Anikó
Továbbküldhető Nyikos Fanni 12.b és Molnár Natália 11.e biológia OKTV dolgozata. Felkészítő: Hüvelyes Lajosné

Testnevelés, sport:

  • Bocskai emlékfutás: 1. helyezett Dörgő Máté 10.e
  • Kézilabda diákolimpia megyei döntő: 2. helyezés (Bercsényi Barnabás 12.B 19 gól Bajusz Egon 10.E Gidai Attila 10.B 2 gól Bokor Péter 12.E Nagy Attila 9.A 8 gól Komlósi Lajos 12.A Nagy Patrik 9.C 3 gól Rásó Lajos 11.B Pál Patrik 10.E 5 gól Szoboszlai Kristóf 9.E Sánta Péter 10.A 12 gól Varga Péter 12.E)
  • Mezeifutó diákolimpia, megyei döntő:

IV. korcsoportos fiúk csapat 6. helyezés (28. Örvendi Balázs 9.B 29. Tóth Benedek 8.E 37. Vágó András 8.E 66. Czirbusz Bence 9.B 72. Pál Tamás 7.E)
IV. korcsoportos leány csapat 6. helyezés (15. Kölcsei Viktória 8.E 32. Gém Viktória 8.E 37. Gere Nikolett 9.A 40. Harangi Judit 9.A 41. Juhász Boglárka 9.A)
V. korcsoportos fiúk csapat 3. helyezés (5. Dörgő Máté 10.E 6. Vágó Dominik 10.E 9. Gidai Attila 10.B 30. Rácz Kálmán 9.E)
V. korcsoportos lányok 1. helyezés (1. Szentpéteri Bianka 10.B 10:49 5. Katona Vanessza 11.E 13:17 6. Kovács Kitti 10.E 13:25 7. Tóth Dorina 9.E 13:54 8. Vincze Kamilla 9.Ny 13:55)
VI. korcsoportos fiúk csapat 2. helyezés (7. Kiss Patrik 11.A 18:20 10. Pintér Péter 11.E 18:55 12. Simon Imre 12.B 21. Kiss Barabás Péter 11.E 27. Höflinger Dániel 13.C)
VI. korcsoportos lányok csapat 1. helyezés (4. Elek Hajnalka 11.B 12:07 7. Papp Ágnes 12.E 13:35 8. Czeglédi Stefánia 11.C 13:54 9. Papp Csenge 12.E 13:57 10. Somogyi Ágnes 11.C 13:59)

  • Mobilitás kondipark- középiskolai bajnokság csapat 8. hely Höflinger Dániel, 13.c, Balogh László 9.ny, Horváth Zoltán 9.b)


  • Röplabda diákolimpia megyei döntő csapat 2. hely (Molnár Vivien 9.C Ulveczki Anna 12.E Kancsár Evelin 9.C Papp Csenge 12.E Sóvágó Edit 9.C Papp Zsuzsa 11.C Karika Orsolya 9.C Tiszai-Nagy Réka 10.B Antal Tímea 11.C Domonkos Kitti Bianka 9.E)
  • Teremfoci diákolimpia-városi döntő csapat 1. hely (Szabó Krisztián 9.E 1 gól Györgyi Zalán 8.E Örvendi Balázs 9.B 1 gól Kis Károly 8.E Czirbusz Bence 9.B 1 gól Lajtos Patrik 7.E Molnár Benedek 7.E Tóth Benedek 8.E Szatmári Ákos 7.E Hosszú Krisztián 9.A)
  • Teremfoci diákolimpia-megyei döntő csapat 2. hely (Árva Bence 12.e Gyökeres Péter 12.b Pintér Péter 11.e Papp Zoltán 11.e Lukács Ákos 11.b Tóth Sándor 11.a Káposztás Balázs 10.e Pallagi János 11.a Tóth Benedek 8.e Nagy Gábor 10.a)