Get Adobe Flash player

Június 20-án, pénteken tartotta iskolánk a tanévzáró ünnepségét. A tanév értékelése kapcsán oklevelet és könyvjutalmat kaptak a kitűnő tanulóink és a tanulmányi-, illetve sportversenyeken országos döntőbe jutott diákjaink.



A kitűnők:

7.e
Antal Laura
Kiss Péter
Pál Dóra
8.e
Erdei Zsanett
Nagy Enikő
Tóth Ágnes
9.ny
Kiss Liliána
9.b
Árva Réka
Sebők Vivien Alexandra
9.e
Molnár Natália
Molnár Vivien
Szatmári Judit
10.b
Nyikos Fanni
10.e
Budai Nóra
Détár tamara
Kis Levente
Lukács Sándor
Nagy Ákos
Papp Ágnes
Ulveczki Anna
Varga Péter tamás
11.c
Magyari Blanka
11.e
Jenei Kitti
Kocsis Péter
Sárkány Fruzsina
12.c
Kerékgyártó Márk
Kovács Nikolett
Nagy Péter
Tóth Attila
Tóth Krisztina
Varga Péter


Országos döntőbe jutottak



Barát Bernadett 10.B aerobic
Bódi Ádám 7.e Árokszállásy Biológia Verseny
Bodnár József 9.A karate
Dobos Dorottya 7.E úszás
Domonkos Kitti 7.E úszás
Erdei Zsanett 8.e Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Erdei Zsanett 8.e Bendegúz Tudásbajnokság - nyelvtan 
Hegedűs Eszter 9.C tollaslabdázás
Holló Richárd 10.e EU-i Erdők Nemzetközi Verseny
Höflinger Dániel 11.C atlétika
Jeges János 11.e Medve Szabdatéri Matematika Verseny
Joó Balázs 9.A tollaslabdázás
Karika Mihály 11.B atlétika
Kaszás Rebeka 10.E tollaslabdázás
Kis Levente 10.e Curie Környezetvédelmi Verseny
Kiss Judit 12.C atlétika
Kis Levente 10.e KöMaL C pontverseny
Kiss Péter 7.e Mozaik Kémiaverseny
Kiss Péter 7.e Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikus Verseny
Kiss Péter 7.e Mozaik Országos Matematikai Verseny
Kiss Péter 7.e Alapműveleti Matematika Verseny
Kocsis Péter 11.e Kenguru Matematika Verseny
Kocsis Péter 11.e Medve Szabdatéri Matematika Verseny
Kocsis Péter 11.e OKTV - Fizika
Kovács Kitti 8.e Bendegúz Tudásbajnokság - nyelvtan
Kovács Kitti Barbara 8.E atlétika
Kovács Máté 9.E tollaslabdázás
Kovács Róbert 11.e Medve Szabdatéri Matematika Verseny
Kurucz Anna 11.E atlétika
Maczkó Eliza 8.e Bendegúz Tudásbajnokság - nyelvtan 
Molnár Natália 9.e Árokszállásy Biológia Verseny
Nagy Babett 11.B aerobic
Nagy Enikő 8.e Alapműveleti Matematika Verseny
Nagy Enikő 8.e Tudásbajnokság
Nagy Enikő 8.e ABACUS feladatmegoldó verseny
Nagy Enikő 8.e Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Nagy Enikő 8.e Bendegúz Tudásbajnokság - irodalom
Nagy Enikő 8.e Bendegúz Tudásbajnokság - matematika
Nagy Enikő 8.e Bendegúz Tudásbajnokság - nyelvtan C
Nagy Enikő 8.e Varga Tamás Matematikaverseny
Nemes József 8.e Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Némethy Fruzsina 9.C tollaslabdázás
Némethy Klaudia 10.E tollaslabdázás
Pál Dóra 7.E úszás
Pál Patrik 8.e Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny
Palczert Benedek 8.E tollaslabdázás
Papp Ágnes 10.e Curie Környezetvédelmi Verseny
Papp Ágnes 10.e KöMaL C pontverseny
Papp Csenge 10.e EU-i Erdők Nemzetközi Verseny
Papp Csenge 10.E atlétika
Papp Zsuzsa 9.C atlétika
Simon Imre 10.B úszás
Somogyi Ágnes 9.C tollaslabdázás, atlétika
Szabó Róbert 10.A atlétika
Szatmári Judit 9.e Arany Dániel Matematikaverseny
Szilágyi Kata 8.E tollaslabdázás
Takács Petra 12.C atlétika
Takács Tímea 10.a "Tiszán innen Dunán túl" Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny
Tóth Attila 12.C atlétika
Tóth Dóra 12.C aerobic
Tóth Dorina 7.E úszás
Tóth Zita 12.C aerobic
Vágó Kata 10.e EU-i Erdők Nemzetközi Verseny
Vágó Kata 10.E atlétika
Varga Patrícia 10.b "Tiszán innen Dunán túl" Országos Népdaléneklési Minősítő Verseny
Varga Péter 10.e Curie Környezetvédelmi Verseny
Varga Péter 10.e Arany Dániel Matematikaverseny
Varga Péter 10.e KöMaL B pontverseny


Az iskola "Jó tanuló - Jó sportoló"-ja díjat vehettek át:

  • Papp Csenge 10.e
  • Tóth Attila 12.c
  • Domonkos Kitti 7.4
  • Tóth Dorina 7.e
  • Kovács Kitti 8.e
  • Kerékgyártó Márk 12.c


A legeredményesebben szereplő tanulók felkészítő tanárai a KLIK elismerő oklevelét vehettek át:

  • Csatóné Király Margit
  • Dankó Sándor
  • Deli Lajos
  • Patai Anikó
  • Zsoldos Piroska


Gratulálunk minden díjazottnak!