Get Adobe Flash player

A hagyományos püspökladányi nemzetközi sakkversenyen több Hőgyes-diák indult a B-csoportban.  A 26 fős mezőnyben Herka Dominik (9.e) az értékes ezüstérmet szerezte meg.
Csirkés András (9.e) és Nagy Bálint (7.e) a középmezőnyben végeztek.

A nyári szünet következő programja sakkozóink számára a Pécsett megrendezett nemzetközi verseny volt. Itt Herka Dominik a 20 fős B-csoport 3-4. helyezettje lett holtversenyben. Ezzel a helyezéssel országos ifjúsági érmeseket is megelőzött.
A nagy hagyományokra visszatekintő Zemplén Kupán, Szerencsen négy diákunk is indult. A legjobb eredményt Nagy Bálint érte el, korcsoportjában 7 pontból 6,5-öt szerzett, és első helyezést ért el. A B-csoportban indult Csirkés András, Herka Dominik és Holácsik András (8.e). Mindhárman a felnőttek kategóriájában indultak, és a középmezőnyben végeztek.