Get Adobe Flash player

Iskolánk tanulói nagy fába vágták a fejszéjüket! Ez a négyfős csapat egy Rube Goldbergről elnevezett szerkezetrendszert építettek. A Goldberg gép egy olyan láncreakciószerűen működő szerkezet, amely egy alapvetően egyszerű feladatot lehetőleg minél több, egymásból következő lépés láncolatán keresztül végez el.
A projekt 2013. április 27-én kerül bemutatásra a Millenáris B épületében, Budapesten, A Bosch-nap keretében. A rendezvény célja a Guinessrekord megdöntése. Erre novemberben 46 csapat nevezett, egyetemi és mérnök csoportok, valamint a Quark Team (Kocsis Fanni, Kocsis Péter, Pálvölgyi Kristóf és Cseke Péter Debrecenből), iskolánk csapata. A verseny kezdete óta folyamatosan estek ki a versenyzők. Mára csak 17 csapat maradt...

Ezúton is kérünk Mindenkit, hogy egy lájkkal támogassa a csapatot!

http://www.facebook.com/QuarkTeam