Get Adobe Flash player


Május végén rendezték a debreceni Gyulai István Atlétikai Stadionban a felső tagozatos általános iskolás diákok legrangosabb megyei összecsapását.

Iskolánk tanulói az egyéni számokban voltak érdekeltek, s értek el szép sikereket! A népes mezőnyben megszerzett 4 arany-, 4 ezüst- és 3 bronzérem mindenképpen dicséretes eredmény!







ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ

Debrecen, 2011. május 24.


III. korcsoportos fiúk


60 m

5.

Árva Bence

7.E

8,3




IV. korcsoportos lányok


100 m 1. futam:

4.

Czidor Zsófia

9.E

14,9

 

5.

Bali Emese

7.E

15,0

100 m döntő:

5.

Czidor Zsófia

9.E

14,8

 

6.

Bali Emese

7.E

14,9

300 m

1.

Papp Csenge

7.E

55,8

1500 m:

3.

Kordás Zsuzsanna

7.E

6:29,9

Magasugrás:

2.

Bali Emese

7.E

110 cm

Távolugrás:

1.

Gönczi Barbara

7.E

389 cm

 

2.

Papp Csenge

7.E

370 cm

Súlylökés:

5.

Szilágyi Beáta

9.B

8,18 m

Kislabdahajítás:

4.

Németh Kata

9.E

46,69 m

 

9

Csontos Rita

9.B

37,26 m

 

11.

Papp Ágnes

7.E

32,64 m

 

12.

Kordás Zsuzsanna

7.E

31,53 m

4x100 m:

1.

Hőgyes Endre Gimnázium

61,00

 

 

 

Balogh Nikolett

 

8.E

 

 

Papp Csenge

7.E

 

 

 

Bali Emese

7.E

 

 

 

Czidor Zsófia

9.E

 

4x600 m:

3.

Hőgyes Endre Gimnázium

9:04,6

 

 

 

Szőke Nikolett

8.E

 

 

 

Bódi Hanna

8.E

 

 

 

Papp Ágnes

7.E

 

 

 

Gönczi Barbara

7.E

 




IV. korcsoportos fiúk




100 m 1. futam:

5.

Kis Levente

7.E

13,9

Magasugrás:

1.

Kis Levente

7.E

130 cm

 

2.

Varga Péter

7.E

120 cm

Távolugrás:

8.

Kelemen Balázs

7.E

458 cm

 

11.

Pálvölgyi Kristóf

8.E

426 cm

 

12.

Holda Ádám

8.E

404 cm

 

13.

Czibere Bence

8.E

390 cm

 

14.

Kelemen Dániel

7.E

371 cm

 

15.

Szoboszlai Adrián

7.E

-

Kislabdahajítás:

5.

Holda Ádám

8.E

53,74 m

 

7.

Czibere Bence

8.E

48,52 m

 

9.

Varga Péter

7.E

42,92 m

 

10.

Kelemen Dániel

7.E

42,16 m

 

11.

Szoboszlai Adrián

7.E

37,16 m

4x100 m:

3.

Hőgyes Endre Gimnázium

54,0

 

 

 

Czibere Bence

8.E

 

 

 

Árva Bence

7.E

 

 

 

Pálvölgyi Kristóf

8.E

 

 

 

Kis Levente

7.E

 

4x1000 m:

2.

Hőgyes Endre Gimnázium

15:04,5

 

 

 

Csetnyák Levente

8.E

 

 

 

Kelemen Dániel

7.E

 

 

 

Holló Richárd

7.E

 

 

 

Varga Péter

7.E

 

Képek a Galériában!