Get Adobe Flash player

Az elmúlt napok kiemelkedő sikereket hoztak iskolánk magyar-munkaközösségének életében!

A Szép Magyar Beszéd Verseny megyei döntőjében két diák képviselte iskolánkat. A szakközépiskolai mezőnyben Hegedűs Bettina (10.A) minimális különbséggel szorult le a dobogóról, s szerezte meg a 4. helyet. A gimnazisták között Máté Dóra (12.E) a 2. helyen végzett, ami azt jelenti, hogy a győri országos döntőben ő képviselheti iskolánkat. Mindkettőjüket Zsoldos Piroska készítette fel a versenyre.


A legrangosabb középiskolai tanulmányi verseny – az OKTV – erejét jelzi, hogy már a második fordulóba is csak a legfelkészültebb diákoknak van esélye bejutni. Magyar irodalomból ez összesen 71 diáknak sikerült. Közülük is elismerésre méltó Szűcs Viktória (13.C) teljesítménye, aki a legjobbak között is remekül helyt állt. Szántóné Nyircsák Eleonóra tanítványa az igen előkelő második helyen jutott az országos döntőbe, ahol a 30 fős mezőny ismét összeméri majd erejét!

Szűcs Viktória
Máté Dóra

Gratulálunk és további sikeres szereplést kívánunk diákjainknak és felkészítőiknek!