Get Adobe Flash player

A Debreceni Egyetem TTK Matematika Intézete által meghirdetett Megyei Matematika Verseny eredményhirdetésére december 8-án délután került sor a DE Matematika Intézetében.A versenyre a megyéből több mint 700 diák nevezett. Közülük 42 versenyzőt talált érdemesnek a versenybizottság arra, hogy elismerésben részesítse őket. Iskolánkból három tanuló és két tanár kapott meghívást.

Diákjaink a 10. 11. és 12. évfolyamon a gimnáziumi kategóriában (a Fazekas Gimnázium spec. mat) kivételével az összes Hajdú-Bihar megyei gimnázium összes induló diákját megelőzték.


Az eredmények:

Megyei 1. hely    Kis Károly Árpád     10.e,   tanára  Deli Lajos
Megyei 1. hely    Kiss Péter                11.e,    tanára  Dankó Sándor
Megyei 1. hely    Nagy Enikő              12.e,    tanára  Dankó Sándor

Az eredményhirdetésen Kis Károly Árpád betegség miatt nem tudott részt venni.

Gratulálunk az elért szép eredményekhez !